Avalehele Avalehele Avalehele Sisukaart Avalehele Tagasiside
Avaleht
 
       


 
 

Kontakt

 

Haigla infotelefon: 322 9099
Registreerimine arsti vastuvõtule: 322 9780
Erakorralise meditsiini osakond (EMO): 322 9046

Haiglasse vastuvõtt: 322 9099


Postiaadress: Lõuna põik 1, 44316 Rakvere, Lääne-Viru
E-post:
haigla@rh.ee   Faks: 322 9009

Juhataja Ain Suurkaev: 322 9010 ain@rh.ee
Peaarst Sirje Kiisküla:   322 9010 sirje@rh.ee

Sekretär Margit Tutt:     322 9010 margitt@rh.ee
Õendusjuht Ulvi Lagle 322 9023 ulvil@rh.ee
Pearaamatupidaja Anne Sa˛ko: 322 9013 anne@rh.ee
Personalitöötaja Ülle Keinaste322 9029 ullek@rh.ee
Tehnikainsener
Väino Hommuk322 9015 VH@rh.ee