Avalehele Avalehele Avalehele Sisukaart Avalehele Tagasiside
Avaleht
 
       


 
 

Kontakt

 

Haigla infotelefon: 322 9099 E-R kell 07:00 - 19:00, L-P 08:00 - 19:00



Registreerimine arsti vastuvõtule: 322 9780 E-R 08:00 - 16:00



Erakorralise meditsiini osakond (EMO): 322 9046 24h



Haiglasse vastuvõtt: 322 9099



Postiaadress: Lõuna põik 1, 44316 Rakvere, Lääne-Virumaa



e-post:
haigla@rh.ee   Faks: 322 9009



Juhataja
Ain Suurkaev: 322 9011 ain@rh.ee



Peaarst
Sirje Kiisküla:   322 9021 sirje@rh.ee



Sekretär
Margit Tutt:     322 9010 margitt@rh.ee



Õendusjuhi kt 
Markel Pajupuu:     322 9023 markel@rh.ee




Pearaamatupidaja
Anne Sa˛ko: 322 9013 anne@rh.ee



Personalitöötaja
Ülle Keinaste:  322 9029 ullek@rh.ee




Tehnikainsener
Väino Hommuk:  322 9015 VH@rh.ee